Kargo ve Teslimat

Türkiye’nin her yerinden kilimflorence.com’dan sipariş verebilirsiniz.

Türkiyenin her yerine ücretsiz kargo imkanı sunulmaktadır.

Siparişlerinizin ödeme onayı alındıktan sonra ;

Verdiğiniz siparişler hafta içerisinde 24 Saat içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen siparişlerin kargo şirketine bağlı olarak adresinize sevk edilmesi aynı gün ya da bir sonraki iş gününe aksayabilir. Cumartesi, Pazar ve tatil günleri verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre teslimat süresi 1–2-3-4 gün arasında değişebilir.

Kargolarınızın durumunu kilimflorence.com’a giriş yaptıktan sonra hesabım sayfasından veya müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 7 en fazla 14 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir.

İade ve Değişim durumunda ürünün kargo ücreti ise size aittir.

Müşteri Hizmetleri:

Tel: 0 532 511 98 89

E-Posta: traditioncarpets@gmail.com / florence.ogutgen@gmail.com